..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 13 lis 2018, o 21:53

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Bug przy exicie
PostNapisane: 14 paź 2017, o 20:49 
Zombie

Autor tematu
Witam, expiłem dzisiaj barba na HC, potem go taxowałem. W związku z tym że dmg fire trapów jest zwiększony, był to mój wybór na pierwszą postac. Zatem podexpiłem barba na evencie, nadszedł czas na baala. Pierwsza gra, na p8 za długo trwało ubicie ostatnich fal, więc zalozyłem ng na p2 z barbem. Rzucam BOO, wyszedłem z gry żeby było jeszcze szybciej i udaje się na tron. Było tam kilka grupek rycerzy z fire immunem, więc po prostu wyszedłem z gry i chciałem zalozyc jeszcze jedną. Teraz taka sytuacja: zalozylem gre trapka (co było głupie, bo przecież zablokowało mi to quest na taxowanym BOO), zmieniam okienko i dołączam barbem. Niestety, trapka nie dołączyła, timeout (barb owszem, dołączył!). Skapnąłem sie ze gre musze stworzyc barbem, więc tworze ją, próbuje dołączyć trapką, a tu info że martwe postacie nie mogą dołączać do gier... Postać martwa, mimo że wyszedłem nią normalnie na ESC + EXIT THE GAME, w okół bylo pare grupek rycerzy (oddalonych, tak że 20 sekund mogłem sobie stać i nic by sie nie stało, bez zagrożenia), a nastepnie założyłem tą postacią grę i dołączyłem taxowanym BOO... Grałem tu nie raz na HC, sporo postaci mi padło, ale nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją. Czy mogę liczyć na przywrócenie postaci?

Jeżeli tak, postać to "Czwaniak" na koncie acmilan23-2.

PostNapisane: 24 paź 2017, o 03:08 
Zombie

Autor tematu
Szkoda że się nikt nie zainteresował. Zrobiłem w międzyczasie kilka nowych postaci, też trapkę, ale zszedłem na hita od Udara na jednym z eventów. Dla mnie bez cheatów zbyt ciężko się gra, otwierasz drzwi w katakumbach i puka cie mob z melee na hita i gleba (ciekawe swoją drogą jaki DMG może wejść na aurach + amp). Do tego brak reakcji na buga który się przytrafił i zniechęciłem się do gry. No pewnie moja opinia nikogo nie zainteresuje, ale powinniście dokładniej opisać gdzieś zmiany na serwerze, bo nie idzie wszystkiego przewidzieć, a na HC nawet nie mogę nazwać moich zgonów błędem, bo nikt nowy i tak nie będzie sie spodziewał melee hitów po 2.5k, w sumie to na tej assce miałem pewnie 3k+ hp + jakiś ułamek DR. Ogółem szacunek dla legit graczy (ile tacy są na trybie hc) którzy powbijali wysokie lvle, ja jestem chyba za słaby i niecierpliwy na zmiany (jakiekolwiek one są, bo trudno to wywróżyć) w ustawieniach. Postaci już nie musicie przywracać, kasuje żeby mieć slota na grze SC.

PostNapisane: 24 paź 2017, o 05:55 
Szaman upadłych

Jak zaczynałem tutaj na HC,to tez kilka razy się rozczarowałem.. ale to tylko gra i potrzeba czasu aby się przyzwyczaić do nowych zmian itp. :p Dlatego bardzo ważny jest styl grania na "ostrożnie", żeby błędu nie popełnić. O ile zdecydujesz się zostać Hc, napisz do mnie to ci pomogę.

PostNapisane: 24 paź 2017, o 08:50 
Moderator

Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy graczy podczas rozgrywki wskrzeszanie postaci dostępne jest tylko wtedy gdy zgon spowodowany jest niestabilnością serwera.

Jeżeli nadal czujesz się na siłach żeby grac na hc polecam zrobić temat w dziale pvm imperium na pewno pomoże ci kilka osób z hc jak uchronić się przed takimi sytuacjami (sam mogę dać kilka porad)

Pozdrawiam
Jakub

PostNapisane: 25 paź 2017, o 01:19 
Zombie

Autor tematu
Zaraz, błąd gracza podczas rozgrywki? Przecież temat dotyczył klikniecia wyjscia z gry, a postaci nie wylogowało, przeczytaj uważnie. Drugi post to opinia, troche offtopic, ale wspomniałem zupełnie o innej assce. Z dupy tego bym nie wymyślił, ogółem miałem ten zgon w pompie i tworzyłem nowe postacie, ale czytałem gdzieś w regulaminie że serwer odpowiada za błędy ze strony serwera, więc zrobiłem temat i chciałem się dowiedzieć co administracja z tym zrobi (błąd serwera dotyczy postaci "Czwaniak" a moja nieuwaga i żale postaci "Bezpieczna"). Nie kasuje jeszcze postaci zatem jakbyście chcieli zajrzeć w logi czy jakkolwiek takie rzeczy analizujecie, myślę że może to pomóc w rozwoju serwera i eliminacji tego buga (mój internet na światłowodach chodzi latami z rzędu bez przerwy, nie ma opcji laga po mojej stronie). Nie mam też super motywu żeby tej postaci wskrzeszać, były tam tylko podstawowe RW. Na pewno bym truł dupe wszystkim adminom na PW gdyby było tam coś cennego ^^ (no może poszedł tam MAL czy GUL, nie pamiętam dokładnie).

PostNapisane: 25 paź 2017, o 22:37 
Moderator

acmilan23 napisał(a):
Zaraz, błąd gracza podczas rozgrywki?

Tak, ponieważ silnik uznaje postać za zmarła jedynie gdy padnie od gracza/moba/merca/obiektu innej opcji nie ma.

PostNapisane: 28 paź 2017, o 08:04 
Zombie

Autor tematu
Postać jest martwa gdy ją coś zabiję? No popatrz pan :O Widzę że trudno administracji zobaczyć w logi od czasu problemu, wyraźnie by było widać że postacią na DC, lagu czy jakkolwiek to nazwać założyłem nową grę a NASTĘPNIE padłem nią w poprzedniej grze, dziwne zjawisko prawda? Oznacza to nic innego niż to, że wyszedłem postacią z gry, ona tam ZLAGOWAŁA, a mimo to zrobiłem NG (postaciami martwymi się nie da)! Skoro nikomu się nie chce w to zajrzeć to jesteście po prostu leniwi, albo nie macie do tego narzędzi (stawiam na to drugie), zakładasz swoją teorię i przyjmujesz że jest bardziej prawdopodobna (bo jest), ale nie możesz / nie chce ci się sprawdzać mojej - wyjaśnień jak to się stało - że to błąd serwera. Dziękuję zatem zatem za takie potraktowanie, bo po odpowiedzi "postać nie żyje, gdy umarła" czuję się co najmniej wyśmiany. Nie pozdrawiam i nie będę reportować już bugów na serwerze, bo człowiek poświęca swój czas, opisuje problem w działaniu, a następnie wychodzi na idiotę, który próbuje fejkować zgon postaci 2-dniowej z 70 lvlem w nie wiadomo jakim celu.

PostNapisane: 28 paź 2017, o 12:49 
Zombie

Sprawdziłem dokładnie twoją sytuacje i moja oficjalna odpowiedź brzmi : nie było winy serwera.
Tłumacząc z grubsza jeśli by była wina/lag serwera to w tym samym momencie więcej postaci by miało timeout a nie tylko twoja jedna. Grałeś na kilku oknach więc twój komputer coś przyblokował - nie mnie szukać winnego u ciebie. W każdym razie po stronie serwera nie było w momencie śmierci trapki żadnych problemów. Administracja IDR nie odpowiada za komputery graczy - jeśli komputer się zwiesi i postać zginie to jest to problem gracza a nie IDR.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]