..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 23 cze 2018, o 18:24

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2017, o 19:08 
Moderator

Autor tematu
W tym temacie dyskutujemy na temat Druida i jego buildów/umiejętności

PostNapisane: 26 cze 2017, o 22:17 
Zombie

Ktoś z Was ma może fire druta? Zrobiłem takiego na próbę w HE ciekawy jak będzie się nim grało po zmianach w tym modzie. Dałem mu w łapę ziemiorucha, a reszta setupu standard. Merc 2a, w łape mu dałem infi, na klatę ścianę many - forti nn bo sami mamy fizyczne skille a medi się przyda.
Potworki bez fire immuna ciśnie aż miło - generalnie główny atak to burza ognia + na większe grupy wrogów szczelina, do tego armageddon cały czas włączony. Problem się pojawia przy fire immunach - spora ilość z nich nie jest zdejmowana przez infi a ubijanie nawet tych ze zdejmowalnym immunem jest już trochę męczące. Bardzo ciężko natomiast jest kiedy natrafimy na niezdejmowalne fire immuny - na nich mamy wulkan oraz kule magmy, z tym, że kulka trafi jednego, maks kilku wrogów na raz, natomiast wulkan jest imo strasznie niepraktyczny - mała szansa na trafienie pojedynczego wroga przez odpady z wulkanu - jedynie moze sie nadac na spore grupy mobow a i tak ma troche mały dmg. Piąta fala na baalrunach to tragedia - niezdejmowalne fire immuny do tego kula magmy ich nie odrzuca - na players 5 zabicie ich zajeło mi chyba z 6 minut. Obawiam się, że eles niestety jest nadal nieco lepszy. Macie jakiś pomysł na poprawę grywalności fire drutem? Może warto poświęcić conva i wziąć innego merca - np z 3a żeby poradzić sobie z fire immunami?

PostNapisane: 4 lip 2017, o 19:11 
Zombie

Witam
Może ktoś wie jak dobrze uzbroić aktualnego dudu ele ,grałem kiedyś sb druidem ,ale teraz czegoś mi w nim brakuje. Skille pamiętam jak rozdać ,ale eq jeszcze z tymi aktualnościami to labirynt nwm co gdzie i jak.

Z Góry Dziękuję :)

PostNapisane: 4 lip 2017, o 20:54 
Moderator

Opiszę każdemu z was mniej więcej, jak to wygląda, aczkolwiek nie od razu. Potem dam edit do tego postu.

PostNapisane: 5 lip 2017, o 07:26 
Kolczasty Bies

Ja latam w secie Aldura, amulet wschodzące słońce +3 Fire , duszek w tarczy, arach, Raven i soj. Ręce magefisty. Używałem merca a3 cold i miałem wrażenie że daje dużo więcej aniżeli Merc a2 z infi. Sprawdzę jeszcze ten unikat słoneczne uderzenie zobaczymy jak się sprawdzi. Ale tak jak mówi Mati na wyższym poziomie jest problem z ostatnią falą baala, a i panów Jadu dość słabo bije na cs.

PostNapisane: 13 mar 2018, o 22:18 
Szaman upadłych

Widzę, że temat nieruszany od dawna, a mam palącą kwestię!

Grałem sporo eventów temu druidem w wilczku i o ile tutaj poradziłem sobie z ubraniem go i rozdaniem talentów (całkiem spoko się spisywał) - tak zupełnie zielono czuję się z niedźwiadkiem!

Jeśli ktokolwiek grał więcej, nie chcę zasypywać toną pytań, a jedynie chwilę pogadać na grze - bez pośpiechu oczywiście!

PostNapisane: 19 kwi 2018, o 00:27 
Szkielet

infernosentinel napisał(a):
Widzę, że temat nieruszany od dawna, a mam palącą kwestię!

Grałem sporo eventów temu druidem w wilczku i o ile tutaj poradziłem sobie z ubraniem go i rozdaniem talentów (całkiem spoko się spisywał) - tak zupełnie zielono czuję się z niedźwiadkiem!

Jeśli ktokolwiek grał więcej, nie chcę zasypywać toną pytań, a jedynie chwilę pogadać na grze - bez pośpiechu oczywiście!

A możesz mi powiedzieć jak wyglądał twój wilczkowy dudu? :) Sam takiego ubrałem ale totalnie nie wiem jak go dobrze zrobić. :/

Strefa czasowa: UTC [ DST ]