..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 24 wrz 2017, o 04:22

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Exp z Redem
PostNapisane: 19 sie 2017, o 22:46 
Szkielet

Autor tematu
Grywam na IDR 1-2 razy w tygodniu, ale po dobrych kilka godzin wtedy, chciałbym ten czas wykorzystać efektywnie. Aktualnie mam dopiero 95 lvl (świeżo wbity) i przywołując poprzedni sezon jest to po prostu cienko jak na mnie.

Cienko jest bo wielu moich kolegów od expa już nie gra, właśnie dlatego założyłem ten temat, żeby może poznać nowych expiarzy.

Napiszę jak wyglądają moje runy, wam pozostaje się jedynie zgodzić lub nie zgodzić z panującymi na nich zasadami. Napiszę to tutaj, bo a nuż się komuś spodoba i zechce do mnie dołączyć.

Pierwszym wymaganiem jest posiadanie czterech postaci na hellu - w tym jednej którą expimy.
Gramy w pełnej grze, ja łąduję cztery i ty cztery.

Przebieg runa:

- grę zakłada postać z zabitym baalem (najczęściej jest to mój bo barb), daje party obu expiarzon (mojej sorcy i twojej postaci którą expisz)

- idziemy na diablo wp, tam jest okrzyk i lecimy razem szybkiego csa do diablo (tylko bossowie z sealów), zabijamy razem Diablo
*jeżeli któryś z bossów ma ciężki light immune to będziesz mnie musiał czasem wyręczyć, tak samo ja ogarniam czy seal którego robisz nie sprawia ci kłopotu, cs powinien pęknąć w czasie poniżej minuty

- następnie (tutaj zamieniamy się co jedną grę) jeden z nas robi teleport do tronu i normalnie go gra, podczas gdy drugi może (jeżeli chce) zabija nihlathaka, po jego zabiciu dołącza do tronu i obie postacie wchodzą do baala

- baala zabija postać, która jest championem (ma spalony quest baala w tej grze) - w sensie zadaje mu ostatni hit - jest to bardzo ważne - bo wtedy baal ma questowy drop - NIGDY NIE WYRZUCA ZŁOTA, SCROLLI, POTÓW I INNYCH ŚMIECI, co daje bardzo dobre wyniki przy długofalowej grze. Naprawdę bardzo dobre. Moja sorc jest championem i to ona może robić ten ostatni hit.

Gramy sobie w mini sesjach po cztery gry - możliwe są przerwy po każdej czwórce - kwestia dogadania się, ale ja tam czekać za długo nie lubię, jak akurat gram expa. Grając po cztery gry > krótka przerwa > cztery gry > krótka przerwa > ... łatwo wpaść w dobry rytm.

Co do dropu to jego całość ja podnoszę w jednej grze, ty w kolejnej itd, wiec jest bardzo uczciwie.

Na moich runach jest bardzo wysoki exp na godzinę przy systematycznym obserwowaniu wielu wielu elite unikatów które wywala Bug Baal.

Jeżeli ktoś jest chętny na coś takiego to niech napisze do mnie na kanale, jeżeli akurat jestem online, na forum raczej się nie umawiam, bo często zmieniam plany i mogępo prostu nie przyjść.

Runy są bardzo dynamiczne, bogate w expa i drop. No to kto chętny? :D
Chciałbym wbić na szybko chociaż 98, potem już 98>99 to inna historia.

Wymagana jest postać z teleportem oczywiście.

Każdemu na pewno przyda się kilka dodatkowych poziomów czy fajnych itemów zanim weźmie udział w UQ lub jakimś ciężkim wyzwaniu.

Gram tylko z jedną osobą w danym momencie (4+4).

Jeżeli masz necra to twoje summony są do zrobienia na csie (wystarczy chwilę postać przy mojej sorc i masz kupę ciał), nie cierpię jak mi jakiś nec każe na siebie czekać bo "on musi summonów narobić na pindlu".

Ja gram light Sorcką, twoja postać też może być light, wtedy oba merce muszą zabić twarde immuny, ale nie jest to generalnie jakiś wielki problem.

Nie wiem czy napisałem moje zaproszenie w dobrym miejscu, ale raczej tak, skoro pvm to pvm :)
Siema.

Tytuł: Re: Exp z Redem
PostNapisane: 2 wrz 2017, o 23:13 
Szaman upadłych

no redziowi wkoncu udalo sie mnie namowic na expienie (a raczej sam sie zmusilem bo do 95 byla rzeka expa) z redziem gra sie przyjemne jemu wystarczy ze zamulisz gre i jest zadowolony chociaz ja mu stunowalem mobki moim barbem i tak jakos 4godziny gry zeszly lvl udalo mi sie wbic i polecam gre z nim innym graczom z calego serca

pozdrawiam i dziekuje za exp eczek :whistle:

PostNapisane: 2 wrz 2017, o 23:29 
Szkielet

Autor tematu
To akurat świetnie uzupełniające się party było, barb Eczka nie tylko stunuje niebezpieczne moby ale też z łatwością zabija light immuny. Do tego ma szybkie tele.
Jego obecność ograniczyła ilość krytycznych scenariuszy (takich w których sorc była bliska śmierci - sais pojawił się dokładnie na mnie, ale wyblokowała się prawie w całości) do jednego, a zagraliśmy ponad 100 dia/baali na full grze, barb świetnie broni sorcy, to było fajne party.

Więcej takich ludzi do mnie zapraszam na 4+4! Ilość expa na godzinę jest maksymalna prawodpodobnie, a dropy z baal-buga to już wiadomo że są mistrzem.

Dzięki.

PostNapisane: 9 wrz 2017, o 17:19 
Szkielet

Autor tematu
Aktualnie gra ze mną Karaś, to nie szukam nikogo, bo on jest stale.
Piszę, bo ludzie mnie pytali niektórzy czy z nimi pogram, mnie interesuje jednak tylko wyłącznie mój exp a Karaś gra dokładnie tak jak lubię. Będę dostępny na 4+4 jak on mi się znudzi.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]