..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 20 kwi 2019, o 09:47

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 kwi 2019, o 16:55 
Zombie

Autor tematu
Witam, chciałbym się zapytać doświadczonych wyjadaczy o poszukiwanie magicznych przedmiotów, tj. unikatów z wyrzszej półki. Aktualnie posiadam 340mf, moj merc 85mf, co daje łączną sumę, 425mf.
Wiem, że mf sumuje się jeżeli to najemnik zada ostateczny cios. Tu natomiast jest moje pytanie, a co można latać postacią z takim mf aby cokolwiek zaczeło padać, oczywiście nie oczekuje tutaj niewiadomo czego, ale cokolwiek by mnie uraczyło (w końcu...)

Moja postać to bone necro,
dmg z włóczni koło 6k
duszek 10k~
Zęby 3,2~

Proszę o porady jakie miejsca, potwory powinienem zacząć oblegać. Dotychczas polowałem w "The Pit", Shenk oraz Eldricht.

Pozdrawiam.

PostNapisane: 14 kwi 2019, o 19:57 
Szkielet

Musisz biegać A85 czyli lokacje które mają najwyższy lvl potworków bo tylko w takich lokacjach jesteś w stanie znaleźć każdy przedmiot. Z bosow to pindel, nithla, diablo i baal sa w stanie wydropic każdy przedmiot. Być może coś pominąłem ale te potworki są najpopularniejsze. Liste wszystkich potworków zdolnych wydropić każdy przedmiot oraz lokacje A85 znajdziesz bez problemu w google. Tutaj na serwerze dochodzą eventy. Obecnie A85 masz w grobowcach tal rasha i masz tam też dużo potworków.

Generalnie musisz wypośrodkować szybkość z jaką zabijasz potworki i ilość mf. Na przykład jak chcesz latać na diablo i kładziesz go raz na 10 minut z 600 mf to lepiej zmienić sprzęt i robić grę w 2 minuty przy 200 mf. Opłaca się też latać eventy bo masz tam dużo potworków i powiedzmy w godzinę jesteś w stanie utłuc znacznie więcej boss packów niż gdybyś latał nie eventowe A85 takie jak pit czy tunele.

Tak to nie ma cudów. Wszystko zależy od szczęścia. Możesz zrobić grę, zabić pierwszego potworka i wypadnie cie perf Tyrael. Możesz też zrobić 10 tysięcy gier i nie znaleźć go ani razu. Trzeba grać i tak ustawić swoją postać aby zabijać jak najwięcej boss packów przy jak największym MF z naciskiem na szybkość zabijania kosztem MF.

Ja mam taką taktykę, że latam na hrabinę, potem andy, potem demonolog, następnie mef i diablo a na koniec pindel. Taką grę robię w 10-15 minut zdaje się. Większość czasu zajmuję mi sanktuarium chaosu. Nie jest to super szybko, da się to zrobić znacznie szybciej. Być może nie jest to super opłacalna trasa ale ja taką akurat lubię. Muszę jednak przyznać, że najlepsze przedmioty wypadały mi na eventach.

PostNapisane: 17 kwi 2019, o 17:28 
Szkielet

Mi natomiast na eventach nic nie dropiło, polecam run keyów + mef dia ball.

Najlepiej mi się grało mef dia nithl ( bardzo szybkie runy z potencjalnie dobrym dropem, zwłaszcza diablo potrafi dać perełki przy stosunkowo niskim mf ( ok. 200 ), a zabijałem go w jakieś 5 sekund.
Cs rushowałem, tj leciałem wyłącznie pieczęcie.
Na switchu miałem sułtana - główne źródło mf i dodatkowo hork strażników pieczęci.
Jeśli jednak chcesz latać wyłącznie bossy, sugeruję soskę... chyba, że masz eni, ale raczej nie masz, bo byś nie narzekał ;)

PostNapisane: 18 kwi 2019, o 21:45 
Kolczasty Bies

Cytuj:
Z bosow to pindel, nithla, diablo i baal sa w stanie wydropic każdy przedmiot

Tu tylko mala korekta. Diablo odpada z tej listy. Nie dropi wszystkich przedmiotow reszta jak najbardziej ;)

Strefa czasowa: UTC [ DST ]