..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 17 sty 2019, o 11:00

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Mini-Chat

rafineria888 - 14 sty 2019, o 20:18
Tak będzie info w tym tygodniu przed resetem.
TeRRoR - 15 sty 2019, o 09:43
mam takie pytanie dotyczące rathmy. jak już mi ożywi Mefa to go nie widać jest niewidoczny. Widać że walczy z mobami rzuca czary ale jest niewidoczny. Ktoś coś?
zglena - 15 sty 2019, o 12:17
To jest ten wyzwaniowy mef
zglena - 15 sty 2019, o 12:17
on tak ma
zglena - 15 sty 2019, o 12:19
Teraz rzecz z innej beczki korzystając z eventu bawię się nowymi buildami i zauważyłem jeden duży bug ze słonecznym uderzeniem. Mianowicie postać (druid) nie może atakować między rzucanymi meteorami
zglena - 15 sty 2019, o 12:23
Tyczy się to każdej formy (ludzka, miś, wilk). Nie jest to kwestia tego że tak szybko zabija mobki po prostu blokuje się animacja ataku po każdym meteorze aż do wykastowania meteoru, przez co bardzo boli go dps w szczególności na bossach.
rafineria888 - 15 sty 2019, o 16:53
A tak przy okazji: czy 1 niedźwiedź druida nie bije czasem około 4k dmg na hita ze wszystkimi buffami?
rafineria888 - 15 sty 2019, o 16:53
Widziałem kiedyś na yt taki filmik jak ktoś robił pvp za pomocą samego niedźwiedzia :D
rafineria888 - 15 sty 2019, o 16:56
Na marginesie: dlaczego nie ma info o resecie na fb i stronie domowej? rozumiem, że w tym ladderze będzie grało 20 osób.
zglena - 15 sty 2019, o 20:49
rafineria888, Teraz już jest w formacie, którego nie da się nie przeoczyć :D
rafineria888 - 15 sty 2019, o 23:56
Aż mi scroll auto zadziałał, taki obraz kozacki :D
Olszax - wczoraj, o 09:49
Witam, w zwiazku z leaderem mam pytanko czy jakas ekipa sie formuje na scl na start ? Jesli nie pojade na festiwal do Katowic pisze sie do skladu ;)
slhl - wczoraj, o 11:15
wyskakuje mi komunikat UNHANDLED EXCEPTION ACCESS VIOLATION (c000005), loader mi zaktualizowal wszystkie pliki wiec wydaje sie ze powinno dzialac. co moge jeszcze zrobic ?
TeRRoR - wczoraj, o 12:11
Spróbuj ustawić "Uruchom jako administrator" oraz "Zgodnosc z XP" dla pliku Game.exe
slhl - wczoraj, o 12:34
nic to nie daje, zabardzo
slhl - wczoraj, o 15:30
hmmm, przeinstalowalem cale diablo w momencie tworzenia lub dolaczania do gry wyskakuje blad. podpowie ktos cos madrego ?
TeRRoR - wczoraj, o 15:49
Miałem podobnie. Pomogło to co pisałem i kilku krotne resetowanie kompa,
Lord_Keran - wczoraj, o 16:27
a na jakiej wersji instalowales moda? ja tak mialem jak na 1.13 instalowalem, znalazlem gdzies 1.12 i juz dzialalo
rafineria888 - wczoraj, o 18:13
ten temat powinien być przypięty już od dawna, ale co ja się znam... lepiej, żeby już szósta osoba pytała się o to samo...
Ładowanie ОК Błąd Zatrzymany Auto-aktualizacja co 10 sekund • Włącz/Wyłącz dzwięk?

Kto jest na czacie