..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 12 gru 2017, o 20:44

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Mini-Chat

eczek20 - 8 gru 2017, o 04:54
no dzis mała odmainka dosyć sztucznej tramadolowej chemii na pokladzie 300mg kodeinki :)
eczek20 - 8 gru 2017, o 05:03
no to jest grzanko na poziomie :D tak w ogole panowie to moze jakis konkurs czy cos zorganizujecie ? nasz serwer ostatnio cos biednie wyglada a szkoda by bylo takiego fajnego moda i fajnych graczy stracic
eczek20 - 8 gru 2017, o 05:05
Kopersky - 9 gru 2017, o 23:03
dzieje się coś nowego na realmie czy już umieramy?
eczek20 - 10 gru 2017, o 05:58
chyba powoli umieramy :( WSZCZYKNĘ W SERWER FENTANYL TO SIE OBUDZI :C
420idr - 10 gru 2017, o 22:58
g1 padl i wszystkie klucze zuzyte do ut poszly w !@#$%. oczekuje rekompensate drodzy admini
pszczola - 10 gru 2017, o 23:41
GSy leżą
dk_workout1 - wczoraj, o 06:36
Potwierdzam, iż gsy leżą. Ja to bym ogarnął tego nowego moda v2 i reset zrobił... na pewno serwer by odżył :D
Richie_Madano - wczoraj, o 07:11
Raczej go pogrzebie w całości :/
Richie_Madano - wczoraj, o 17:08
24h prawiexd
dud69 - wczoraj, o 17:08
panowiw GS'y padly na g1 i g2
dk_workout1 - wczoraj, o 18:00
Rzeczywiście więcej ludzi gra i ma ochotę grać przed resetem niż po resecie... dżizys.. ADMINI weźcie zróbcie coś z tym bo serio sie odechciewa tutaj grać
pszczola - wczoraj, o 22:37
G1 leży
420idr - dzisiaj, o 02:31
dobra, ja pierdole taka zlewke graczy i brak profesjonalizmu. admini co robia konkursy a poziej sie nie pokazuja. do tego co chwila server down. zero ludzi. jest tragedia. nie pozostaje mi nic inneg jak pogratulowac rozpierdolenia realmu. eurobattle.net to niezla alternatywa. w pierwszy dzien dali mi za friko torcha i anni. tyle tam jest graczy. nie traccie czasu z tymi idiotami tylko przeniescie sie gdzie serwery smigaja ze az milo sie patrzy. szkoda ze wczesniej tam nie poszedlem tylko tracilem czas na to gowno. w 4-5 h zrobnilem lv 90. moje konto na eubattle.net to eubnhurri.
420idr - dzisiaj, o 02:32
zapraszam wszystkich, a obecnym adminom powinno sie dozywotnio zakazac prowadzenia czegokolwiek albo zatrudniac jakby trzeba bylo cos rozjebac. sorki za wulgaryzmy ale stracilem resztki szacunku. czas sie odchamic. siema !!
420idr - dzisiaj, o 02:33
na koniec dodam - szkoda moda, szkoda niektorych zmian. zapowiadalo sie niezle ale tak to jest jak sie da patafianom prowadzic serwer.
420idr - dzisiaj, o 02:38
cale szczescie ze nie sprowadzilem tu zadnego gracza z soba. jak polecac cos komus to tylko dobre rzeczy. a wam zycze zebyscie padli do konca. przynajmniej ludzie nie beda miec nadziei i beda sie bawic
420idr - dzisiaj, o 02:38
w odpowiednim miejscu
eczek20 - dzisiaj, o 05:24
ostro poszedles :D kartiemu przybylo lat ma real life teraz trzeba mu wybaczyc znamy sie dlugo juz na pewno nie chce zle
boski - dzisiaj, o 11:19
Weź też pod uwagę, że jest ich 2 ( chyba, że jestem niedoinformowany ), można się zmęczyć, wypalić. A padanie gsów to może być wina sprzętu, przecież też się starzeje. No ale co ja tam wiem...
Ładowanie ОК Błąd Zatrzymany Auto-aktualizacja co 10 sekund • Włącz/Wyłącz dzwięk?

Kto jest na czacie