..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 16 lip 2018, o 15:36

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 cze 2018, o 15:33 
Kolczasty Bies

Moja propozycja. Dałoby radę zrobić takie coś aby na mapie pokazywało np. Na fioletowy kolor że na ziemi leży nie podniesiony HR?? Czasami jest tyle śmieci że można ominąć runki...

Może jakiś nowy event typu Diablo Clone z unikatowym talizmanem na np. 90 lvl req do używania. Staty: +5% do zdobytego expa, 20mf. Staty można wymyślić. A potwora może wywołać jak DC sprzedając np. Cham/ zod. xP

Ps. Da radę dostać wersje beta na single player'a moda? ;)

PostNapisane: 10 cze 2018, o 20:01 
Szkielet

Zrobić Płaszcz Cieni (skill sinki) czasową aurą, działającą wokół niej zamiast być obszarową klątwą z długim czasem ładowania.

PostNapisane: 10 cze 2018, o 21:32 
Szkielet

zglena napisał(a):
Zrobić Płaszcz Cieni (skill sinki) czasową aurą, działającą wokół niej zamiast być obszarową klątwą z długim czasem ładowania.

Sam myślałem nad tym skillem ostatnio że jest całkiem zapomniany i nie używany, można też by go było wrzucić do broni, jako %% chance to cast. ;)

PostNapisane: 10 cze 2018, o 21:33 
Moderator

Autor tematu
Oski89 napisał(a):
Moja propozycja. Dałoby radę zrobić takie coś aby na mapie pokazywało np. Na fioletowy kolor że na ziemi leży nie podniesiony HR?? Czasami jest tyle śmieci że można ominąć runki...

Zamiast tego mam plan dodać drop notifier będzie wyskakiwać wiadomość ze x przedmiot leży na ziemi w pełni konfigurowany.

Oski89 napisał(a):
Może jakiś nowy event typu Diablo Clone z unikatowym talizmanem na np. 90 lvl req do używania. Staty: +5% do zdobytego expa, 20mf. Staty można wymyślić. A potwora może wywołać jak DC sprzedając np. Cham/ zod. xP

Wątpię obecnie moim priorytetem jest w przepisanie w pełni kodu odpowiedzialnego za uber tristram oraz jego modyfikacje (możliwe że pierwsza wersja moda nie będzie miała ut przez jakiś czas, lecz pracuje nad tym sporo wiec jestem dobrej mysli.

Oski89 napisał(a):
Da radę dostać wersje beta na single player'a moda?

Wydaje mi się ze w okolicach 30 czerwca będzie pierwsza beta closed wtedy będzie stosowny temat gdzie testerzy będą mogli się zgłaszac.

zglena napisał(a):

Obecnie nie dam rady tego zaimplementować z racji tego, że najłatwiej byłoby napisać nowa funkcje a sa ważniejsze rzeczy nie wiem, czy także jest sens to wprowadzać.

PostNapisane: 3 lip 2018, o 17:36 
Upadły

Wprawdzie jestem nowy i jeszcze się nie całkiem zorientowałem we wszystkim ale miałbym taką jedną sugestię.

Czy byłaby możliwość dokonania pewnych zmian w najemniku z 5 aktu? Mianowicie odjąć mu skill bash, a zamiast tego dać mu podobny lvl dmg koncentracji (pal licho synergię dla basha od stuna)?
Dlaczego:
Na CBN kilka razy przymierzałem się do tego merca bo ileż można latać z drugoaktowcem, ale w końcu na dłuższą metę to jest nieopłacalne i męczące (przez jakiś czas używałem go nawet z niezłym skutkiem barbem goldfinderem na travi, ale summa sumarum negatywy przeważyły i musiałem zmienić).
Przez basha walka merca z 5 aktu wygląda tak merc vs mob A,B,C. Cios cios, odrzut moba A, przerzucenie na moba B, cios cios, odrzut, mob C i tak w kółko. Ten merc zwyczajnie nie jest w stanie walczyć dobrze będać otoczonym, bo nie jest w stanie skończyć mobów po kolei. A znowu gdy idzie na solo moba odrzuca go i za nim biega, przez co nie ma nad nim żadnej kontroli.

A już pełnią szczęścia by było gdyby ogólnie dla merców była opcja "przywołaj" czy to pod postacią binda czy kliknięcia na portret. Soska albo char z eni sobie jeszcze jakoś radzi z kontrola merca, ale reszta to się musi zastanawiać, odbiec by merc podążył za nim by go ratować, czy cisnąć dalej licząc, że merc przeżyje.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC [ DST ]