..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 26 wrz 2018, o 14:24

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 cze 2017, o 16:52 
Zombie

Kolejne pytanie - czy cechy +x%obrażeń um ognia albo -fire res wrogów wpływają na obrażenia ce?

PostNapisane: 26 cze 2017, o 18:05 
Szkielet

Tak.

PostNapisane: 26 cze 2017, o 20:15 
Moderator

- tak, + nie.

PostNapisane: 27 cze 2017, o 11:22 
Zombie

Bone nekro - po zmianach da się zrobić z niego sensowną postać pvm, ktoś próbował? Czy w dalszym ciągu tylko pvp?

PostNapisane: 27 cze 2017, o 12:34 
Szkielet

janca napisał(a):
Bone nekro - po zmianach da się zrobić z niego sensowną postać pvm, ktoś próbował? Czy w dalszym ciągu tylko pvp?

Ząbki 4.6k
Włócznia 8.7k
Duszek 14k
Ściana 7.5k

Dmg jest podany przy noszeniu nec torch, shaco, cień kości (10/2/2/3/4/4 więc bardzo high), płomień kości, pulsujące runy (2sk 5% magic), sandy, magi i 2x pb skiller. Gdybym wrzucił mu annixa jakis amu i aracha i brakujące 3 pb skillery dmg by podskoczył do tego stopnia że spokojnie by czyścił p8.

Ogólnie postać mega tanky przy tym buildzie (15-20%dr 1k+ bone shield) all dajemy w vit od początku więc na brak hp też nie narzeka resy nie są problemem bo wszystko socketujemy um/@jool.

Skille:
Curse 0.
Summon 0/1 (gliniak 1pkt. jeśli mamy eni slow się zawsze przyda).
PB: 20 włócznia > ząbki > duszek > ściana > klatka. Reszta w tarcze.

PostNapisane: 27 cze 2017, o 16:00 
Zombie

zglena napisał(a):
janca napisał(a):

Ząbki 4.6k
Włócznia 8.7k
Duszek 14k
Ściana 7.5k

Dmg jest podany przy noszeniu nec torch, shaco, cień kości (10/2/2/3/4/4 więc bardzo high), płomień kości, pulsujące runy (2sk 5% magic), sandy, magi i 2x pb skiller. Gdybym wrzucił mu annixa jakis amu i aracha i brakujące 3 pb skillery dmg by podskoczył do tego stopnia że spokojnie by czyścił p8.

Ogólnie postać mega tanky przy tym buildzie (15-20%dr 1k+ bone shield) all dajemy w vit od początku więc na brak hp też nie narzeka resy nie są problemem bo wszystko socketujemy um/@jool.

Skille:
Curse 0.
Summon 0/1 (gliniak 1pkt. jeśli mamy eni slow się zawsze przyda).
PB: 20 włócznia > ząbki > duszek > ściana > klatka. Reszta w tarcze.

No to ja się też wypowiem, bo mam takiego necra. 5,6k dmg zęby/11kspear/15kspirit i ze skilli wsadziłem jeszcze po 1pkcie we wszystkie summony (all golemy, pasywne do przywołań+revive do tankowania), +1 amp - do wzmocnienia CE. Niestety taki nec WYMAGA enigmy/odłamka (amu 1 tele) i nie jest taki wypasiony jak się wydaje. 8ppl nawet wymaxowany jakbym miał jeszcze pomiot mrocznej, annixa, soje, ciężko leje. Na 1-5 ppl faktycznie nie ma mocnych, ale przy pełnej grze w dalszym ciągu tylko wypasione javy ogarniają :)

PostNapisane: 23 lis 2017, o 23:20 
Kolczasty Bies

Mam pytanie odnośnie merca dla nec summonera ce - jaki hełm i zbroja są teraz najlepszym rozwiązaniem? Obecnie Merc a2 w ręce trzyma infi. Rozmyślam nad Stalową skorupą, ale zastanawiam się nad uciążliwością decrepa, które ma ta zbroja. Pod uwagę biorę też forti, ktoś chyba wypowiadał się na forum, że eth gladiator też jest ok. No i do tego hełm - dalej andy face, czy np kościane oblicze 3 sox? Jeśli kościane, to jak najlepiej je socketować?

PostNapisane: 23 lis 2017, o 23:42 
Szkielet

Jam mam iglice andy face oraz arm zguba gladiatora merc ma 150 ias 30 fhr wali jak szalony :)
i zabójczy static który rzuca przydaje się bardzo na Baalu .

Co do kościanego to najlepiej jool ias

PostNapisane: 23 lis 2017, o 23:54 
Szkielet

wrona napisał(a):
Mam pytanie odnośnie merca dla nec summonera ce - jaki hełm i zbroja są teraz najlepszym rozwiązaniem? Obecnie Merc a2 w ręce trzyma infi. Rozmyślam nad Stalową skorupą, ale zastanawiam się nad uciążliwością decrepa, które ma ta zbroja. Pod uwagę biorę też forti, ktoś chyba wypowiadał się na forum, że eth gladiator też jest ok. No i do tego hełm - dalej andy face, czy np kościane oblicze 3 sox? Jeśli kościane, to jak najlepiej je socketować?

Decreap działa jak amp jest po prostu słabszy, ale też zmniejsza dmg fizyczny przeciwnika. Czy jest uciążliwy? Na aktualnym evencie bardziej uciążliwe będzie ciągłe wskrzeszanie merca i jest to sprawdzona informacja. Imo nie ma najlepszego hełmu i zbroi dla merca. Są tylko lepsze i gorsze zestawy w zależności od eventu i tego co robimy poza nim. Eth gladiator jest imo uniwersalny lepiej się sprawdza na brh i cs, ale w przypadku eventów z dużym dmg fizycznym (szalone krowy) skorupa bije go na głowę. Kask jest uzupełnieniem. Ja do gladiatora biorę koronę króla głębin bo mam z niej trochę res, mnóstwo bonus def i ekstra dmg. Andy face też jest spoko ale jeśli merc potrzebuje trochę ias do progu. Do skorupy brałbym natomiast uniq armet (@, ias, ll, @max, cbf) Kościane oblicze można socketować rubinami, joolkami z ias lub z ed, lub nawet ber'ami. Zależy przede wszystkim od broni jaką ma merc (jeśli infi to w czym) i eventu.

PostNapisane: 31 mar 2018, o 08:16 
Upadły

Moi Drodzy pytanie odnośnie necra psn.
W związku ze zmianą w synergiach i klątwach, czy opłacalne jest robienie tego necra bez chociażby death weba? Czy on nadal wymaga gozu staffu aby móc się nim świetnie bawić? I oczywiście jaki zestaw summonów polecacie?

PostNapisane: 31 mar 2018, o 08:59 
Szkielet

He i testuj na singlu

PostNapisane: 31 mar 2018, o 09:40 
Upadły

Z chęcią bym tak zrobił, ale cos mi Hero Editor nie znajduje postaci zapisanych po wgraniu moda (są te, które zrobiłem przed instalacją). Jeżeli przy okazji ktoś potrafiłby mi odpowiedzieć na pytanie co jest nie tak, to byłoby super, a na ten moment jednak nadal prosiłbym o jakąś odpowiedź odnośnie necro pns ;)

PostNapisane: 31 mar 2018, o 12:32 
Szkielet

hmm ciezko najwyrazniej zrobic nowa postac

PostNapisane: 31 mar 2018, o 12:58 
Upadły

Kolego, jakbym nie robił nowych postaci to bym zrozumiał Twoją odpowiedź. Ale robiłem i przeszukałem foldery powiązane z D2, jednak nic nie znalazłem. Na forum też nie widziałem wątku o tym, więc jeżeli nie masz dla mnie żadnej użytecznej rady odnośnie necra psn to daj już spokój ;).

PostNapisane: 31 mar 2018, o 13:46 
Moderator

Poison Necro po buffach jest bardzo silny. Więcej co prawda zyskuje z przedmiotami, ale i na początek spokojnie da radę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]