..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 18 gru 2018, o 13:12

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sty 2018, o 02:58 
Zombie

Autor tematu
Cześć.

Wróciłem sobie po przerwie do grania i tak czy owak jestem mile zaskoczony, że są jeszcze ludzie którym przede wszystkim chce się prowadzić tak fajnie serwer, robić eventy, oraz że są gracze. Pomimo tylu nowych gier, skoku technologicznego - wracamy do jedynego słusznego diabełka.

Jednak mam mimo wszystko nieodparte wrażenie, że mogłoby nas być troszkę więcej. Szczególnie wśród starszych graczy, którzy grali na innych serwerach i być może odświeżyliby sobie co nieco i pograli z nami.

Mam więc taką luźną propozycję - reklamy? Sam ją zasponsoruję, pieniądze tu nie grają roli pierwszoplanowej. Nawet jeśli konwersja będzie nijaka to płakał nie będę, jeden dobry przywrócony gracz to już dobry kapitał (z kimś przecież grał).

Oczywiście czuję, że mamy już 2018 rok i reklamowanie realma D2 będzie równie skuteczne co reklamowanie kalkulatora, ale z drugiej strony taka szersza sieciowa świadomość, że ta gra nadal żyje być może przywołałaby choćby jednego freaka podobnego do nas.

Taka luźna propozycja. Nie chcę robić tego bez zgody na własną rękę, więc tak tylko zarzucam temacik. Jak mówię, koszty kampanii nie grają roli, a możemy ją zawęzić do właśnie starszych graczy i specyficznych serwisów. Bo młodzież raczej ciężko będzie przekonać.

Temat poruszony, zrobicie z nim co chcecie ;) Live long and prosper... a to nie to uniwersum.

PostNapisane: 16 sty 2018, o 13:08 
Szaman upadłych

Swietny pomysl. Sam szukajac polskich realmow znalazlem tylko jeden, wlasnie ten. Co do mlodszych graczy to i moze ich uda sie sciagnac, haslo 'Grasz w Diablo III, CS:GO lub LOL ale brakuje Ci klimatu? Sprawdz w co grali Twoi starsi koledzy i juz dzis sprobuj swoich sil w Diablo II. Zapraszamy na prywatny serwer, bla bla itd' cos w ten desen moze zainteresowac mlodsze roczniki. Mysle ze warto sprobowac

PostNapisane: 6 mar 2018, o 20:15 
Szkielet

Panowie i jak temat z tą reklamą?

Strefa czasowa: UTC [ DST ]