..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 23 cze 2018, o 09:18

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 lut 2017, o 19:10 
Moderator

Autor tematu
W tym temacie dyskutujemy na temat Paladyna i jego buildów/umiejętności

PostNapisane: 2 maja 2017, o 14:41 
Kolczasty Bies

Grał ktoś może avengerem tj. paladynem pod zemstę?? Chciałbym zapytać o eq i jak taki palek się sprawuje

PostNapisane: 2 maja 2017, o 17:42 
Kolczasty Bies

Hej, ja grałem :) Generalnie podstawa to Azurewrath (błękitny gniew) w łapie, tak to standard: CoH, Zaka, czako, thudergod etc... nie mówie o nowych uber setach bo tego nie testowałem, tam już jak chodzi o DMG to inna bajka jest :)

Jak się grało? Palek wyciągał około 8k dmg od każdego żywiołu. Mocno obniżał resy i ściągał lighta ofc. Jako towarzysz grupy? Super sprawa! Samotnie? no cóż bez draculi albo czegoś innego z LL to ciężko. ale jak już masz draci to nawet jakoś idzie. Travi średnio 30 sekund. Na wyprawie po organy, te latające krzyczące sukkuby, praktycznie nic nie robiły (resy 90-95). Baalruny, krowy i inne cuda? Męczarnia :) ten Palek jest super do walki samemu jak nie ma dużo mobów bo on tak na prawdę klepie pojedyncze mobki po kolei - dać się da ale na prawde mega wolno.

W niemodyfikowanym Diablo bym nie polecał w ogóle - tutaj, po zbuffowaniu Zemsty i Convi - super ;) ja się na prawdę fajnie bawiłem, teraz pora na summon nekra bo chciało by się jakies eventy czy uber questy porobić, czego Avengerem raczej nie uda Ci się zrobić :)

Pozdrawiam i jak coś to więcej info w grze : /m *kabool

PostNapisane: 2 maja 2017, o 20:11 
Szkielet

Grałem trochę wcześniej takim palkiem i będę grał też na tym ladderze :).
Itemy: azure, zaka, andy, kocie oko, coh, draki, dungo, podróżniki, raven i soj.
Zadaje spore obrażenia (polecam zapakować scki +3 max dmg), lata z niezłym convem (albo zbawieniem), nie ma immunów, kompatybilny z ench czarką (można nie dawać synergii od ognia).
Za to mf w ilościach homeopatycznych, mass eventów nim nie zrobisz - bicie każdego mobka po kolei jest na dłuższą metę męczące; solo bez lt z draków bywa ciężko, a i sam build jest dość sztywny, bo dobrze byłoby wyrobić się w progach max iasu i rozsądnego fhru.
Jak dla mnie, postać jest świetna, miła odmiana od ce necka czy innej czarki, polecam :).

PostNapisane: 3 maja 2017, o 14:44 
Kolczasty Bies

Dzięki, może spróbuję sobie za jakiś czas na razie pomęczę zealota a zemsta na moce fiz immuny :D

PostNapisane: 21 maja 2017, o 11:36 
Zombie

Jakie itemy trzeba mieć aby dac rade na tych evetach chodzi mi o pala hammera, bardziej pod przeżycie niż dmg..: )

PostNapisane: 21 maja 2017, o 20:30 
Zombie

Wszystko zależy od rodzaju ataków. Polecam zbierać eq pod res max res dr i abs :)

PostNapisane: 23 maja 2017, o 18:53 
Kolczasty Bies

A co myślicie o zrobieniu pala pod FoH na pvm, daloby to rade ?? przekonanie i te sprawy xD

PostNapisane: 8 lip 2017, o 19:23 
Zombie

Hejka
Może ktoś powiedzieć jak najlepiej ubrać aktualnego Smitha na UT??

PostNapisane: 8 lip 2017, o 21:58 
Szkielet

koko20026 napisał(a):
Hejka
Może ktoś powiedzieć jak najlepiej ubrać aktualnego Smitha na UT??

Głowa: Skałostop (szyszak z kosza) z joolem 15ias.
Klata: RW Zdrada.
Tarcza: Najlepiej ostatni strażnik z p. diamentem / um.
Pas: Dungo, od biedy stringi starczą.
Buty: Palec goblina.
Rękawice: Draki.
Broń: Miażdżykamień (legendarny młot) z shael.
Amu: Mara.
Ringi: Raven + może być bk/raven/dual stat/wiatr zgnilca/ogniskowiec/spokój natury.

W plecaku taliki z resami (light i fire bo baal ma teraz lr) i hp.

Na tym zestawie wyciągamy 35+% dr, 100%cb, ostatni próg ias i porządny dmg. Na moim buildzie lata większość smitów na serwie i raczej nikt nie narzeka na niego. Jedyny mankament to powolne bicie duriela ze względu na mały zapas ias ale wystarczy mieć barba z totemem. Ściągamy jakiegoś mobka pod portal zabijamy go, następnie ściągamy duriela, stawiamy barbem totem na zwłokach i bijemy duriela.

PostNapisane: 10 lip 2017, o 18:56 
Zombie

To ja zapytam o bieda build (mierz siły na zamiary nie?)
Jeżeli nie mam drak to może wystarczyć krwawy księżyc 33% na 12 lvl ll? Wtedy stalorwije zamiast draków?
Jeżeli pojawią się draki to czy obrońca astreona nie byłby niezłą opcją (to akurat mam...)

PostNapisane: 11 lip 2017, o 11:48 
Zombie

Bieda Build :

-Broń - Czerń w korbaczu
-Tarcza - Jakakolwiek ELITARNA tarcza paladyna z @40+, socketować 4x perf brylant
-Helm - Wilhelm z ortem
-Ręce - Draki
-Pas - Tgw (Max light res, vita, str +teraz fov nie powoduje cooldowna) lub dungo (vita, dr)
-Buty - Goreridery lub gobliny
-Amu - Gniew lorda
-Pierścienie - Raven, drugi jakiś z light resem
-Zbroja - Lwie serca, najlepiej jakaś lekka elitarna zbroja 3s (Ja mam w scarab)
- Na switchu różdzka z ładunkami lt
-W skrzynce/kostke Zdrada w jakiejkolwiek zbroi - przed ut wchodzić w płomienie palem i czekać aż włączy się fade - płomienie jeśli nie w ut to znajdziesz przed harrogath, albo możesz lecieć do prawdziwego tristram( ja tak czasem robie heh)

Jak grac? Z organ runa problem możesz mieć z lilith bo jej jady są teraz naprawdę silne i solo jest ciężko więc dobrze by było jakbyś miał necromantę (lub poprosił jakiegoś znajomego co ma necra), żeby porobił jakiś ożywieńców( Ja tam robie krowy bo łatwy dostęp i mają całkiem sporo hp) aby ją otoczyli - ważne aby tych ozywieńców było tak z 7-8+ aby lilith byla całkowicie otoczona i nie miała bezpośredniego dostępu do smita - wtedy rzuca nove a zamiast smita oberwie jakiś ożywieniec.
Reszta bossów - Tepujesz się czarka/czy kimś innym jeśli ma eni do bossów, dajesz tp, wbijasz palem i bijesz, filozofii w tym nie ma

UT : Z mefem akurat jeśli masz light res po convie 90+ problemu nie powinieneś mieć, natomiast może być problem z Diablo i Baalem jeśli ten drugi rzuci Lr. Nie wolno ci walczyć na raz ze wsztystkimi bo conv mefa + lr baala = masakra. Najlepiej przed zrobieniem ut wejść czarka do ut i wywabić mefa kolo portalu a potem go zlikwidować smitem. Baal z kolei nie zawsze rzuci lr, dość często mu się zapomina więc można zrobić Ut bez ładowania w inne resy niż light. I jeszcze jedna sprawa - warto się pośpieszyć, bo jak bedziesz sie ociagał z biciem uberów to narobią tyle summonów, że będzie się do nich dostać.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]