..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 16 wrz 2019, o 07:56

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Serwer
PostNapisane: 9 sie 2019, o 22:56 
Kolczasty Bies

Autor tematu
Serwer jak widać zdycha.

Od dłuższego czasu jest mowa o jakimś niby robionym nowym modzie, jednak śmiem powątpiewać w jego realną jakość, skoro nie ma takich groszy na utrzymanie serwera. Skoro nie ma 150zł miesięcznie to i nie spodziewam się, że ktoś poświęca nowej wersji dużo czasu. Wszak żeby miesięcznie dokooptować tę nieco ponad stówkę wystarczyłoby poświęcić ze 3/4 godziny życia.

Także teraz sobie klepię oficjalnie, żeby mogli przeczytać inni. Administracja nie wykazała żadnych chęci, wręcz do niektórych trzeba robić jakąś audiencję i spotkanie jak u papieża, żeby porozmawiać.

Otóż jestem w stanie zagwarantować finansowanie serwera. Nie mówimy nawet o obecnym poziomie, bo ja mogę w to wrzucić dajmy na to regularnie co miesiąc 6 tysięcy. Czyli wziąć lepszy serwer, rzucić kartiemu tysiaka żeby miał za swoje i 4500 zostanie na opłacenie ludzi tworzących to wszystko, bądź promocję. Sądzę, że stabilność całości, plus możliwość gratyfikacji finansowej przywróciłaby do życia też kilku moderów, którzy zarzucili sprawę. A budżet jest luźny, może być wyższy.

Sam w zasadzie wiele nie oczekuję. Po prostu płacąc chciałbym wiedzieć o wszystkim, być informowany o wszystkim i mieć decyzyjność skoro płacę. To ostatnie brzmi groźnie, ale raczej się nie wpieprzam jak wszyscy robią dobrze co robią ;) Żadnych aktów własności nie potrzebuję, sponsoring po prostu. Tylko niestety NIE MA z kim rozmawiać. Dotychczasowe próby były żałosne, bo byłem anonsowany jakbym się miał z Gatesem spotkać xD

No i oczywiście mój standardowy warunek. Wyjście poza nasze polskie już niestety bardzo ograniczone poletko. Wejście w granie międzynarodowe i zrobienie serwera dla wszystkich. Jeśli poszłoby to mojej myśli to górne widełki z hajsem się luzują, bo początkowo mogę ładować dla promocji dużo więcej.

Absolutnie jedyne co chcę osiągnąć to żeby to odbudować. Teoretycznie za te pieniądze mógłbym robić swoje, ale tego nie chcę, bo nie mam na to czasu. Tutaj są ludzie, jest podstawa, lepiej dać im, bo ja poza kasą i promocją nie chcę dawać nic poza graniem od czasu do czasu.

Daję pod waszą opinię. Jeśli nie chcecie, to nie będę nalegał. Niemniej naprawdę śmiesznym są te zbiórki. Mam u siebie tyle miejsca, że mogłoby grać 10 tysięcy ludzi na raz i byłby luz, a tutaj żebranie o parę groszy... Nie róbmy z siebie żebraków. Ale też nie mam zamiaru w ten sposób wpłacać większych kwot, bo nie wiem komu wpłacam i to najbardziej denerwuje.

Tytuł: Re: Serwer
PostNapisane: 10 sie 2019, o 06:19 
Szkielet

graty!, jak zacznie się coś dziać i serwer stanie na nogi, też dorzucę comiesięczną 100 do puli !

PostNapisane: 10 sie 2019, o 07:33 
Szkielet

Patrząc na to co się dzieje to administracja się "zakopała na swoich stanowiskach" wątpię żeby to się zmieniło. Kontakt jeżeli chodzi o resy gsów bardzo dobry. Jeżeli chodzi o inne aspekty serwera mizerny. Trzeba wyciągać każdą informację. Zgłaszane problemy niby są brane pod uwagę ale bez fixów tychże problemów.
Od momentu zbiórki nic się nie zmieniło. Zero informacji co będzie robione. Co do modyfikacji to był termin ustalony chyba w tamtym roku?
Teraz ludzie poszli grać na inny serwer bo był reset na dosyć popularnym modzie do diabełka.
Fajnie by było gdyby admini okazali tutaj na forum więcej zainteresowania.

Pozdrawiam.

PostNapisane: 10 sie 2019, o 17:33 
Zombie

Tak faktycznie obłowimy się ... zebrane całe 200 zł a miesięczne utrzymanie samych maszyn to 145zł dokładnie.

Tak żenujące "żebranie" może po miesiącu zostanie na lizaka - damy go kartiemu za tworzenie eventów.

Przez prawie 4 tygodnie uzbieraliśmy z waszych pieniędzy na 1,5 miesiąca utrzymania. Faktycznie żenujące...

Nikt z administracji nie czerpie z tego korzyści więc pisanie "Po prostu płacąc chciałbym wiedzieć o wszystkim, być informowany o wszystkim i mieć decyzyjność skoro płacę." jest po prostu nie na miejscu.

Diabloel (Kuba) - cały czas przepisuje nieszczęsny kod patcha aby w końcu przestało się to wysypywać - naprawdę ciężka robota i kto miał z tym styczność wie o czym mówię.

Karti (Piotr) - tworzy eventy kiedy tylko ma możliwości i czas

Doltnit (Łukasz) - ja - pilnuje by to wszystko jeszcze żyło, nigdy nie obiecywałem że będę tu robił nie wiadomo co. Opiekuje się maszynami, dbam o backupy oraz płatności za serwery.

Jakiś czas temu zgłosił się do nas @Deus na discordzie z propozycją zrobienia strony lepszej, nowszej, nowoczesnej i bogatej graficznie. Przez pierwsze 2 tygodnie przysyłał jakieś screeny. Jeśli potrzebował ode mnie jakiejś wstępnej integracji to ją otrzymał.

Niestety kontakt się urwał i bez słowa przestał odpisywać na discordzie.

Zrzucasz na nas fale goryczy, ale wszystko co robimy jest bezinteresowne...
Jeśli masz pomysły i chcesz dołączyć do ekipy - zapraszamy.
Z chęcią ci pomogę na tyle ile będę w stanie.

PostNapisane: 11 sie 2019, o 09:16 
Zombie

@Doltnit Z toba to kontakt na discordzie sie nie urywa bo sie nawet nie zaczyna, tutaj tez ci ludzie wszystko proponuja co trzeba ale nie czytasz albo udajesz greka. Robisz zbiorki jak ci ktos proponuje duzo wiecej pieniedzy, a odpowiedzialnosc za zmiany spoczywa na paru osobach mimo ze ludzie proponuja swoja pomoc, ale sie z nikim nie kontaktujesz, a nawet nie odpisujesz jak te osoby same sie odzywaja - na forum, na discordzie. Nikt sie tu nie bedzie narzucac, gracze chca pomoc ale zachowujesz sie tak jakbys nie chcial tej pomocy otrzymac, wiec o co ci chodzi? mnie to juz nawet nie obchodzi, zagladam od 2-3 tygodni czy dostalem jakas odpowiedz po mojej propozycji na discordzie i forum, ale nic na sile.

PostNapisane: 11 sie 2019, o 12:48 
Zombie

Faktycznie napisałeś jedną wiadomość ( teraz widzę ), którą przeoczyłem.
Odpiszę ci tutaj : dziękuję bardzo za zainteresowanie lecz niestety proponowana przez ciebie maszyna nie spełni naszych oczekiwań. W tej chwili IDR używa 3 maszyn z 3 różnymi adresami IP w serwerowni z potężną ochroną antyddos.

Za chwilę mi pewnie zarzucisz że maszyny są słabe - nie nie są, problemy które są z GS'ami wynikają z bardzo brzydkiego kodu blizzarda, który to właśnie diabloel usilnie przepisuje.

Cieszę się że chciałeś pomóc i przykro mi że przeoczyłem twoją wiadomość.

PostNapisane: 11 sie 2019, o 13:10 
Upadły

Chetnie bym zobaczył reaktywacje tego serwera. Grałem na wielu serwerach diabełka i żaden, żaden nie miał nawet podejścia do IDR - ale tak jak mówią u góry. Przydałaby się promocja, może jakiś ziomeczek na twitchu by pograł, może sciągneło by to ludzi. Jakis zmasowany atak na facebooku?
Przykro mi patrzeć, że tak mało ludzi tu teraz gra.

PostNapisane: 11 sie 2019, o 14:02 
Zombie

donigorasso napisał(a):
rzydałaby się promocja, może jakiś ziomeczek na twitchu by pograł

Bardzo dobry pomysł

PostNapisane: 11 sie 2019, o 20:03 
Szkielet

Nie żebym wątpił w słuszność tego co robi Diabloel, ale jeżeli on chce postawić nowy mod IDR na przepisanych bibliotekach Blizzarda to nie liczyłbym na reset nawet w 2020.

Pewnie chodzi o rozwiązanie kompromisowe, czyli przepisanie najważniejszych funkcji, kompilację i wdrożenie tego co jest pod nowy mod IDR...

PostNapisane: 12 sie 2019, o 00:25 
Moderator

ilgesu napisał(a):
Od dłuższego czasu jest mowa o jakimś niby robionym nowym modzie

Długi czas powstawania moda jest spowodowany tym, że do wdrożenia wielu kluczowych zmian w modzie wymagana jest analiza kodu maszynowego oraz przepisanie go na dowolny język wysokiego poziomu u mnie jest to c++.

ilgesu napisał(a):
jednak śmiem powątpiewać w jego realną jakość, skoro nie ma takich groszy na utrzymanie serwera.

Tutaj to mnie zaskoczyłeś ... jak można porównywać te dwie rzeczy.

ilgesu napisał(a):
Skoro nie ma 150zł miesięcznie to i nie spodziewam się, że ktoś poświęca nowej wersji dużo czasu. Wszak żeby miesięcznie dokooptować tę nieco ponad stówkę wystarczyłoby poświęcić ze 3/4 godziny życia.

Spędzam przy modyfikacji większość swojego wolnego czasu, pracując prawie na dwa etaty nie zawsze mam siłę na dalszą pracę przy modyfikacji, jest to chyba zrozumiałe.

Do projektu IDR wstąpiłem jako osoba, która pomoże z wprowadzaniem nowych zmian dobrowolnie poświęcając swój wolny czas. Co do pieniędzy po prostu uważam, że wystarczająco dużo czasu spędzam przy tym, aby dorzucać jeszcze swoje pieniądze.

ilgesu napisał(a):
Także teraz sobie klepię oficjalnie, żeby mogli przeczytać inni. Administracja nie wykazała żadnych chęci, wręcz do niektórych trzeba robić jakąś audiencję i spotkanie jak u papieża, żeby porozmawiać.

Kurde ten pomysł z audiencją jest całkiem dobry z pewnością go wdrożymy!

ilgesu napisał(a):
Otóż jestem w stanie zagwarantować finansowanie serwera. Nie mówimy nawet o obecnym poziomie, bo ja mogę w to wrzucić dajmy na to regularnie co miesiąc 6 tysięcy. Czyli wziąć lepszy serwer, rzucić kartiemu tysiaka żeby miał za swoje i 4500 zostanie na opłacenie ludzi tworzących to wszystko, bądź promocję. Sądzę, że stabilność całości, plus możliwość gratyfikacji finansowej przywróciłaby do życia też kilku moderów, którzy zarzucili sprawę. A budżet jest luźny, może być wyższy.

Co do czasu realizacji nie ważne są pieniądze a czas który trzeba poświęcić zapewniam ciebie że mało kto ogarnia asm na tyle że potrafiłby pomóc przy projekcie.

Proste zmiany może zrobić każdy kto potrafi używać chociaż w minimalnym stopniu mózgu oraz google a na tym głównie opierała się działalność polskich mod makerów czyli na prostych zmianach w txt są chociaż wyjątki takie jak modyfikacja Apokaliptic.

ilgesu napisał(a):
Sam w zasadzie wiele nie oczekuję. Po prostu płacąc chciałbym wiedzieć o wszystkim, być informowany o wszystkim i mieć decyzyjność skoro płacę. To ostatnie brzmi groźnie, ale raczej się nie wpieprzam jak wszyscy robią dobrze co robią Żadnych aktów własności nie potrzebuję, sponsoring po prostu. Tylko niestety NIE MA z kim rozmawiać. Dotychczasowe próby były żałosne, bo byłem anonsowany jakbym się miał z Gatesem spotkać xD

Wpłaty są dobrowolne i mogą iść tylko na utrzymanie serwerów przypominam że nie jesteśmy twórcami tej gry i nie możemy na niej zarabiać oraz na czym ta decyzyjność miałaby polegać?

Jeżeli ktokolwiek ma jakieś pytanie zawsze może mnie złapać na serwerowym discordzie.

ilgesu napisał(a):
No i oczywiście mój standardowy warunek. Wyjście poza nasze polskie już niestety bardzo ograniczone poletko. Wejście w granie międzynarodowe i zrobienie serwera dla wszystkich. Jeśli poszłoby to mojej myśli to górne widełki z hajsem się luzują, bo początkowo mogę ładować dla promocji dużo więcej.

Była to rzecz która sam rozważałem lecz dopiero wtedy gdy modyfikacja, forum oraz dokumentacja będą odpowiednio pod to przygotowane.

ilgesu napisał(a):
Absolutnie jedyne co chcę osiągnąć to żeby to odbudować. Teoretycznie za te pieniądze mógłbym robić swoje, ale tego nie chcę, bo nie mam na to czasu. Tutaj są ludzie, jest podstawa, lepiej dać im, bo ja poza kasą i promocją nie chcę dawać nic poza graniem od czasu do czasu.

Daję pod waszą opinię. Jeśli nie chcecie, to nie będę nalegał. Niemniej naprawdę śmiesznym są te zbiórki. Mam u siebie tyle miejsca, że mogłoby grać 10 tysięcy ludzi na raz i byłby luz, a tutaj żebranie o parę groszy... Nie róbmy z siebie żebraków. Ale też nie mam zamiaru w ten sposób wpłacać większych kwot, bo nie wiem komu wpłacam i to najbardziej denerwuje.

Doceniam chęci ale jedyne co mogłoby nam pomóc to osoba która mogłaby przepisywać oraz poprawiać okropny kod Blizzarda.

Co jest śmiesznego w tym że prosimy o dobrowolne dorzucanie się na utrzymanie serwera, wiadomo że nie jest to duża kwota lecz jeżeli popatrzymy w skali roku wychodzi to już spora sumka.

Pisanie ile to się nie ma pieniędzy oraz ile mogłoby się zrobić nie ma większego sensu jest to nasze hobby i niczego od was nie oczekujemy(no a może jednak się coś znajdzie to, żeby gra sprawiała wam radość tak jak nam).

karasialke napisał(a):
Patrząc na to co się dzieje to administracja się "zakopała na swoich stanowiskach" wątpię żeby to się zmieniło. Kontakt jeżeli chodzi o resy gsów bardzo dobry. Jeżeli chodzi o inne aspekty serwera mizerny. Trzeba wyciągać każdą informację. Zgłaszane problemy niby są brane pod uwagę ale bez fixów tychże problemów.
Od momentu zbiórki nic się nie zmieniło. Zero informacji co będzie robione. Co do modyfikacji to był termin ustalony chyba w tamtym roku?
Teraz ludzie poszli grać na inny serwer bo był reset na dosyć popularnym modzie do diabełka.
Fajnie by było gdyby admini okazali tutaj na forum więcej zainteresowania.

Pozdrawiam.

Wszystko co dotarło do mnie było brane pod uwagę na część błędów nie mam większego wpływu z racji że wymaga to przepisania ogromnej ilości kodu a transfer obecnych poprawek jest niemożliwy z racji że pracuje na innym patchu.

Pracując sam nad tyloma rzeczami z mała ilością czasu oraz często chorując nie mogę zrobić tyle ile chciałbym przez co termin cały czas się przesuwa.

rafineria888 napisał(a):
Nie żebym wątpił w słuszność tego co robi Diabloel, ale jeżeli on chce postawić nowy mod IDR na przepisanych bibliotekach Blizzarda to nie liczyłbym na reset nawet w 2020.

Pewnie chodzi o rozwiązanie kompromisowe, czyli przepisanie najważniejszych funkcji, kompilację i wdrożenie tego co jest pod nowy mod IDR...

Obecnie skupiam się na przepisywaniu funkcji stricte potrzebnych w modyfikacji często jedna duża funkcja duża potrafi zając ponad 12 godzin do tego nie zawsze potrafię określić ile funkcji odpowiada za daną rzecz np. tworzenie przedmiotu, limit liczby wersów w danym pliku. Spowodowane jest to tym, że kod blizzarda jest strasznie chaotyczny i bywa, że część nie jest nawet używana przez grę.

PostNapisane: 13 sie 2019, o 23:23 
Kolczasty Bies

Autor tematu
Żeś się rozpisał, a nie odpowiedział na nic.

Programistów do pomocy - i to naprawdę dobrych - choć niestety nie siedzących w d2 mogę ci dać. Mówisz, że robisz w c++, to ja mam 6 osób które od ręki idą i 3/4 godziny dziennie poświęcą. Tylko skoro praca w toku, to musiałbyś wdrożyć w temat, pogadać, wytłumaczyć gdzie są prace. Finansowanie ich pracy to już moja sprawa i tak połowę dnia mają wolne ostatnio.

A nawet jeśli się nie dogadacie to opłacę takich których chcesz, tylko się nie wymigujcie. Pieniądze nie grają tutaj większej roli. Oczywiście jest pewien punkt na który mnie stać, ale patrząc na potrzeby jest dość nisko. Nie utrzymam na rok 50 programistów, ale już na 8 miesięcy czterech? To nawet mnie nie kosztuje, bo w wolnym czasie zrobią moi.

Tylko nie ma kontaktu, nic, zero, dev null.

Przepisywanie ci zajmuje dużo czasu? Ja pierdzielę, napisz i zrobimy. Co to za wielkie samobiczowanie, skoro wszystko oferuję.

Ty jako osoba znająca grę i wiedząca jak ma to funkcjonować powinieneś się skupić na części kreatywnej, a nie mechanicznej jak przepisywanie kodu. To już powiedziałem ROK TEMU, że masz z tym luz, bo moja firemka ci to zrobi jeśli dobrze rozpiszesz.

A że wpłaty są dobrowolne? Ja to wiem. Tylko nie chcę wpłacać w ten sposób. Nie wiem na co, na jak długo, jakie są plany. Owszem, rzucić tam stówkę napiwku to w sumie wręcz powinno być w "dobrym guście", jako gratyfikacja, że ktoś się jeszcze w ogóle zajmuje taką starą grą i próbuje rozwijać. Co do tego nie mam wątpliwości. Jednak obecnie nawet tej stówki nie chcę rzucać, gdyż całość wygląda na opuszczoną. Na coś umierającego. Co mi po tym, że coś się tam niby tworzy, że niby poświęcasz cały wolny czas na nowego moda... Jak ludzie woleliby, żebyście chociaż parę minut dziennie poświęcili na to co się dzieje obecnie. Przyszły mod przejdzie bez echa, bo serw zdycha na bieżąco. A to bieżącą pracą się cokolwiek tworzy. 3 osoby zachęciłem, żeby wróciły, to przez 2 tygodnie konta im nikt nie założył. Zajebiste podwaliny, bo jak już dostali, to nawet nie pamiętali że chce im się pograć. Tak zaangażowany jesteś to ogarniaj, że serwer żyje cały czas, a nie twoją jakąś wymyśloną przyszłością. Jak już skończysz swojego moda to pewnie zostanie z 20 graczy i tyle z twojej roboty. Jest autentycznie zbędna.

Ale skoro tak to wygląda, to co ja się będę wpierdalał ;) Było "live long and prosper", a tutaj będzie and die.

Już się nie wpieprzam z pieniędzmi, z serwerami, z ludźmi do pracy, bo mógłbym luzakiem zatrudnić całodobowych opów. Bo nie mamy o czym rozmawiać po takich odpowiedziach. Gdybyśmy byli 5 lat wstecz to bym olał i wyłożył kasę na swój serwer, ale dzisiaj nie ma to już sensu, bo został tylko ten jeden i to zaniedbany w Polsce, a wejście w międzynarodówkę wymagałoby doświadczenia którego nie mam. Dlatego chciałem pomóc tutaj. Niemniej widocznie betony są betonami i może lepiej, czas zagrzebać d2 online w odmętach historii i się nie przejmować. Co też uczynię, z bólem, ale cóż.

PostNapisane: 14 sie 2019, o 07:35 
Zombie

doltnit napisał(a):

.

PostNapisane: 14 sie 2019, o 12:41 
Szkielet

doltnit napisał(a):

Przecież nic nie mówił, że chce dołączyć do ekipy, tylko dodać swoich ludzi do pomocy (i nie tylko)... a na nadmiar ludzi raczej nie narzekacie.

PostNapisane: 14 sie 2019, o 14:53 
Kolczasty Bies

Autor tematu
Nie chcę dołączać do żadnej ekipy, bo nie chciałbym sytuacji takiej, że wy robicie coś z hobby, czy pasji, a ja za pieniądze sobie kupuję pozycję. Nie, róbcie sobie jak robicie, ja chcę tylko odciążyć z tego. Oczywiście chciałbym jednocześnie wiedzieć co się dzieje, a komunikatywność to chyba tutaj największy problem.

Swoją propozycję rzucałem już rok i pół roku temu. Zero odzewu. Raz udało się z kimś z was porozmawiać tekstowo po bardzo długo organizowanej przez kartiego audiencji. Nawet bez głosu, tekstowo. To o jakim "dołączaniu do ekipy" mówisz? Jak ja nawet nie wiem do kogo miałbym dołączać, bo jedyny kto realnie się pokazuje na serwerze to Karti, ale z tego co sam mówił w zasadzie do niczego dostępu nie ma. Nawet eventy które robi musi słać do ciebie, czy tam kogoś żeby weszły. Więc mam dołączać do czegoś co nie istnieje? Póki co nie wiem nic, kto tym realnie zawiaduje, czy w ogóle pracuje, czy tylko mówi, ile to jest osób i czy przypadkiem nie jedna. Wówczas byłoby błędem wpłacać większy hajs, bo to byłoby mydlenie oczu.

Ty mi tu kropeczki stawiasz i luz. Ale jak jak powiedziałem - nigdzie nie dołączam, chcę pozostać graczem, który zasponsoruje i opłaci w granicach rozsądku pracę, serwery itp. Tak, żeby można było się skupić na tym co ważne. A jak robota jest zbyt mozolna, czasochłonna i ktoś ode mnie potwierdzi, że to przepisywanie rzeczywiście to taka katorga - zapłacę jakbyś pracował dla Microsoftu, albo ci dam ludzi do pomocy. Żaden problem. Chcę żeby się działo i tylko tyle. Jakieś chęci współpracy mocniejszej miałem ten rok, czy dwa lata temu. Teraz już nie mam, bo wiem, że się nie dogadamy. Nadajemy na skrajnie innych falach.

I będę szczery - dziwi mnie to podejście, bo rozmowa z tobą ostatnia była mniej więcej taka jak tutaj. Zero konkretów, jakieś dołączenie do cholera wie czego i cisza. Wybacz, mam swoje lata i ja się prosić nie będę żeby pozbywać się swoich pieniędzy i błagać o łaskę jaśnie pana ;) Lepszej propozycji nikt nigdy nie da i to nie ja się powinienem dobijać. Powtórzę, 5/6 lat wstecz bym się postawił i założył swoje (ale wówczas działało sporo fajnych serwerów, nie było potrzeby). Dzisiaj widzę szansę tylko tutaj, bo to ostatni bastion. A ja nie znam się na tym i zanim technicznie wyglądałoby to fajnie to byłoby tylko prężeniem muskułów do 10 osób. Stąd też wolałbym wykorzystać potencjał który tutaj jeszcze pozostał, ale jak mam to zrobić skoro nie wiem nawet z kim rozmawiać, a gość odpisujący traktuje mnie jak śmiecia odpisując kropką. Dla mnie to jasny znak.

PostNapisane: 14 sie 2019, o 20:02 
Zombie

Słyszałem już różne określenia na "śmiecia" ale " . " to nawet dla mnie coś nowego.

Na pewno nie mam w zamiarze nikogo tu obrażać.

Ja rozumiem że chcesz pozostać graczem, ale gracze także mogą się przysłużyć...
donigorasso napisał(a):
może jakiś ziomeczek na twitchu by pograł

Niby prosta sprawa ale chętnych też nie widzę.

Dla mnie sprawa prosta, jeśli ktoś chce pomóc to pomaga a nie chwali się co on mógłby...

Z zatrudnieniem programistów nie jest prosta sprawa - gra jest blizzarda i mimo wszystko póki jest to wszystko robione hobbistycznie to mają to w nosie, niestety jak już wejdą pieniądze to wiadomo zaczną się interesować.

Nie chcę od nikogo żadnych pieniędzy dla siebie - ja pracuje i zarabiam. Jeśli chodzi o utrzymanie serwerów, jeśli chcesz je opłacić to miło. Jeśli nie to też damy rade. Realm funkcjonował i będziemy się starać aby tak było nadal, jednak nic na siłę. Sami widzimy odpływ graczy i nie jest to wina moja, Kuby czy Piotra - gra ma już swoje lata i ciężko zachować w tym momencie graczy.

Przebuduje troszkę forum. Dodam dział "Propozycje graczy" i zobaczymy - może faktycznie coś interesującego można będzie wdrożyć.

Co do komunikacji to ma się ona na przyzwoitym poziomie - telefony też istnieją.

Nikt nie jest tu twoim wrogiem a wykazujesz takie nastawienie.
Wszyscy chcemy tego samego żeby realm tętnił życiem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]