..:: Forum Imperium Diablo Realm ::..

Oficjalne Forum Imperium Diablo Realm
Teraz jest 22 sie 2019, o 10:55

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2019, o 10:07 
Szkielet

to co deusmortis !

ja jak sprzedaje itemy i chłop nie ma czym zaplacic to proponuje vs exp do 24 lvl i tak sie to powinno odbywac.

PostNapisane: 11 lut 2019, o 12:45 
Moderator

Autor tematu
Wydarzenia typu BRH, Tomby, CSy itp. są tworzone przez graczy, którzy mają na nie chęć. Jeżeli takowych gier nie ma, to po prostu ludzie nie mają na nie ochoty.

Pamiętajcie, że IDR to nie BN, gdzie grają setki/tysiące osób i łatwiej jest znaleźć chętnych na takie rzeczy. Jest nas ograniczona ilość i nie każdy będzie akurat chętny do robienia expa na norm/kosz, co jest absolutnie zrozumiałe. BRH jest wyjątkiem, gdyż jest to end game farma, chociaż i tam zdarzają się przypadki, że grę zakładają osoby, które czekają, aż wbije osoba latająca do Tronu i wykona tak naprawdę najgorszą robotę. Potem dołączają podobni inni też czekający.

Ta propozycja nie ma tutaj tak naprawdę sensu, bo admini nie zmuszą graczy, aby zakładali takie gry i expili innych/swoje inne postacie. Możemy natomiast promować dołączanie do utworzonych gier za pomocą realmowego announcementa. Wtedy więcej osób będzie miało świadomość o ich istnieniu i możliwości dołączenia do nich.

PostNapisane: 11 lut 2019, o 20:58 
Szkielet

Zawsze można poprosić kogoś o encha na czacie. Ten po buffach trwa całe godziny. Nawet te +100-200 dmg umożliwia robienie tombów p8 samemu.

PostNapisane: 13 lut 2019, o 17:46 
Szaman upadłych

Karti, co byś powiedział na dodatkowe podkręcenie barba na Zawołanie Bitewne? -res na fizyki z totemu i klątwy nie załatwia sprawy, kiedy dmg ze wszystkimi synergiami jest taki mały. Taki barb ma potencjał, ale bije poniżej oczekiwań i odstaje na tle casterów.
Przydałby się też jakiś item dedykowany specjalnie tenorowi. Jak by tak dodać 25 fcr do Halaberda?

PS
Jaka jest maksymalna wartość -resa na fizyki? -100?

PostNapisane: 13 lut 2019, o 19:26 
Szkielet

pino_007 napisał(a):
PS
Jaka jest maksymalna wartość -resa na fizyki? -100?

Tak ale pamiętaj że %dr działa jak dodatkowy phys res.

PostNapisane: 13 lut 2019, o 21:03 
Szaman upadłych

Ja się powtórzę bo nic się nie zmieniło
Propozycja odnośnie forum. Klikam "nowe posty", następnie na ostatni post czy też sam temat, bez znaczenia, i zawsze przenosi mnie na 1 stronę wątku, o ile autorem jest ktoś z administracji. Jak np tutaj. Klikam więc na stronę 24, przenosi mnie na 6. Może by to ktoś pomyślał nad tym? :O

I większy zasięg dla singera, skoro nie dmg. Totem załatwia sprawę, ale nie wszędzie go postawi - czyt. połowa bosów idzie jak krew z nosa bo nie ma skąd truchła wziąć.

PostNapisane: 13 lut 2019, o 22:10 
Szaman upadłych

zglena napisał(a):

Łoo, panie. A które moby mają dr? Nieumarli czy może coś jeszcze?

PostNapisane: 13 lut 2019, o 22:35 
Szkielet

Arakiel napisał(a):
Ja się powtórzę bo nic się nie zmieniło
Propozycja odnośnie forum. Klikam "nowe posty", następnie na ostatni post czy też sam temat, bez znaczenia, i zawsze przenosi mnie na 1 stronę wątku, o ile autorem jest ktoś z administracji. Jak np tutaj. Klikam więc na stronę 24, przenosi mnie na 6. Może by to ktoś pomyślał nad tym? :O

ano. wlasnie to jest uciazliwe. zeby dojsc do 24 strony trzeba klikac i klikac.

PostNapisane: 14 lut 2019, o 08:31 
Szkielet

pino_007 napisał(a):
zglena napisał(a):

Łoo, panie. A które moby mają dr? Nieumarli czy może coś jeszcze?

Każdy mob na piekle ma jakiś %dr zaczynając od diablików.

E: Proponowałbym częściową zmianę umiejętności sinki. Mowa dokładnie o ogonie smoka. Skill ten aktualnie rozkłada dmg 50/50 phys/fire co jest bardzo niszczące biorąc pod uwagę że większość mods nie działa z tym skillem, a w dodatku jest on jedynym aoe u melee sin. Dlatego fajnie było by go określić na 100% fire albo 100% physical.

PostNapisane: 21 lut 2019, o 20:32 
Szaman upadłych

Zmiana odnośnie CS (duszki i rycerze):
- skoro można na nich horczyć i CE, to powinno się dać postawić totem. Bez totemu singer prawie tam nie istnieje.
- mana potion barba - odnawia się za wolno. Strzał od duszka i stoi jak kołek. MP + mana regen (800mp chara) odnawia się wolniej niż ten ciul zasysa. Serio muszę się z ciapatym nosić z medi?
- nołplisy z 3a kurast/travi- każdy chyba kojarzy takich stulejarzy z obstawy akolitów, może po 20 latach zaczęli by atakować chary zamiast uciekać?

PostNapisane: 2 mar 2019, o 08:29 
Zombie

Mam propozycję, niby banalne, a znacząco uprzyjemnia grę, tylko nie wiem czy tak się da zrobić.

Dawno temu jak się jeszcze na mh grało na innych realmach (których już nie ma), to pamiętam że w jednym był taki fajny bajer - jak stworzyłeś grę o nazwie np. "brh1" i jak zakończyłeś grę i chciałeś stworzyć nową to w nazwie miałeś już wpisane "brh2" automatycznie i tak dalej dodawało co grę +1. To jest fajne nawet jak ktoś pindluje czy lata na mefa to od razu ma się licznik, bo tak jakbyś se chciał liczyć to musisz z ręki wpisywać i trochę myśleć :), wiadome ze szybciej zrobić grę o nazwie 'asd'. Poza tym fajnie by było jakby w opisie gry zapamiętało ostatnio wprowadzoną nazwę czyli 'g1' albo 'g2'.

PostNapisane: 8 mar 2019, o 15:28 
Szkielet

what about lowering res on fire imunes so u can break with infi same as u can with light imunes so there is more locations to farm with fire characters ?

PostNapisane: 15 mar 2019, o 09:10 
Szaman upadłych

Spoko odzew ze strony administracji, nie ma co.

DSM nie pokazuje eq kiepa zwanego mercem. Pominę, że w ogóle DMS jest niewidoczne na forum i pewnie niewielu o nim wie -.-

PostNapisane: 15 mar 2019, o 12:48 
Szkielet

Arakiel napisał(a):
DSM nie pokazuje eq kiepa zwanego mercem.

Oraz to, że jak zmienisz hasło na swoje, to się nie zalogujesz na DSM... więc jak zapomnisz oryginalne hasło, to na DSM już nie wejdziesz. Mam tak z moim 2 kontem, więc jest to jakiś mega ważny problem.
No ale DSM chyba pisał ktoś inny, raczej nie ma go już na IDR.
Megusta napisał(a):
what about lowering res on fire imunes so u can break with infi same as u can with light imunes so there is more locations to farm with fire characters ?

It would be great to think about cold tree too, especially Cold Mastery, where investing points for more than -100% ress is useless.
Edit:
O ile dobrze się orientuję:
- Karti -> eventy i balans
- Diabloel -> sprawy techniczne, 2x nowy uberq i pomniejsze projekty, które weszły/wejdą/nigdy nie wejdą do gry.
- PSS -> Forum
- oraz kilka innych osób z wyższymi uprawnieniami/przywilejami.
Wystarczy się ich zapytać, jeśli naprawdę by Was to tak interesowało...

Olszax napisał(a):
Robią to charytatywnie dla całej naszej społeczności więc trochę przyhamuj i pokory nabierz.[...]
skąd oni mają mieć czas żeby to przygotować i ogarnąć?[...]
nikt nie patrzy na ich czas.

100% this.
Sam przyznaję, że miałem testować eventy i resztę, a wyszło, że za bardzo mi się nie chce tego robić co tydzień, a oni to jeszcze muszą przygotować, także...

PostNapisane: 15 mar 2019, o 15:39 
Szkielet

Arakiel napisał(a):
Spoko odzew ze strony administracji, nie ma co.

DSM nie pokazuje eq kiepa zwanego mercem. Pominę, że w ogóle DMS jest niewidoczne na forum i pewnie niewielu o nim wie -.-

Zwróć uwagę proszę, że obecnie server prowadzi głównie Karti, inni go lekko wspierają ( chyba że za kulisami o czym nie wiemy). Robią to charytatywnie dla całej naszej społeczności więc trochę przyhamuj i pokory nabierz. Ludzie się czepiaja że servery czasem leżą albo że powinny być eventy co 3dni. A skąd oni mają mieć czas żeby to przygotować i ogarnąć? Ja mam w tygodniu ledwo 2h dziennie, albo nawet nie czasu żeby poklikac costam, a oni oprócz przyjemności z gry muszą jeszcze użytkowników rozpieszczac. Każdy ma jakieś "ale", tylko nikt nie patrzy na ich czas. Pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]